Micellar Water Lash Wash - micelární voda - micelární voda

Jemná čistící voda RevitaLash představuje šetrný způsob odlíčení očí a make-upu. Obsahuje aloe vera a měsíček pro hydrataci pokožky a ochranu proti vysušení. Panthenol pak slouží pro zklidnění pleti a finální péči po odlíčení. 

  • Cena vč. DPH:699 Kč
  • Cena bez DPH:578 Kč
  • Dostupnost: Skladem (19 ks)
Množství:

Micellar Water Lash Wash - micelární voda - micelární voda

Micelární voda je složena z malých molekul zvaných micely. Tyto drobné molekuly na sebe dokáží vázat nečistoty a mastnotu, Vaše pleť se tedy snadno vyčistí i bez nutného tření a následného podráždění pokožky. Vzhledem k šetrnému složení nepoškodí ochranný film, který si pokožka sama přirozeně tvoří na jejím povrchu. Respektuje přirozené pH pokožky a díky obsahu panthenolu předchází jejímu podráždění. 

Micelární voda je vhodná pro všechny typy pleti. Je obohacena o hydratační a pečující látky jako je heřmánek a aloe vera. Pleť je po použití hydratovaná a svěží. 

Předpokladem pro krásnou a čistou pleť je její čištění, proto bychom odličování neměli podceňovat. Čistá a správně odlíčená pleť snadno vstřebá pečující a hydratační látky, které jsou obsaženy v pečujících krémem a sérech, které na pleť následně aplikujeme. 

Doprava zdarma

Při objednávce nad 500 Kč DOPRAVA ZDARMA!!


Platí pro expresní doručení s PPL a Zásilkovnu

Poradíme Vám

Dotazy pište na eshop@lepsikosmetika.cz